Podatki

Usługi oraz doradztwo podatkowe

 

Prowadzenie działalności gospodarczej to niezwykle wymagające zadanie, które łączy w sobie aktywność na wielu polach. Obok dobrego pomysłu i umiejętności jego realizacji, przed biznesmenem staje wyzwanie odpowiedniego prowadzenia księgowości rachunkowej i podatkowej w tym rozliczenia PIT. Zadanie to wymaga olbrzymiej wiedzy specjalistycznej i bieżącego śledzenia przepisów prawa. Firma G&P, która mieści się w Legnicy oferuje w pełni profesjonalną obsługę podatkową , która zapewni bieżące rozliczanie, ale także optymalizację procesów podatkowych celem zwiększenia zysków.

Zapraszamy do współpracy szczególnie podmioty z Legnicy i okolic. Biuro rachunkowe Legnica - kontakt

 .

 

G&P - siedziba

 

 

.

Co jest potrzebne do obsługi podatkowej?

 

Podatki to jeden z najważniejszych aspektów, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Polski system podatkowy dopuszcza kilka możliwości rozliczania się z dochodu. Od ich wyboru zależeć będzie kondycja finansowa przedsiębiorstwa. Do właściwej i korzystnej obsługi podatkowej potrzebna jest specjalistyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości. Treści ustaw znajdują się w ciągłym ruchu, są płynne i zmienne, dlatego osoba zajmująca się obsługą podatkową zobowiązana jest do śledzenia aktualnych nowinek z dziedziny prawa podatkowego. Wszyscy nasi specjaliści posiadają kwalifikacje potwierdzone złożonym egzaminem przed Krajową Izbą Doradców Podatkowych, a także są członkami tej instytucji, dzięki czemu stale podnoszą swoje kompetencje.

 

 

Zakres usługi

 

Nasza oferta zawiera kompleksową usługę obsługi podatkowej. Współpracę zaczynamy od przeprowadzenia szczegółowego audytu, którego celem jest nakreślenie pełnego obrazu prowadzenia księgowości, rachunkowości oraz obsługi podatkowej związanej z rozliczeniami z Urzędem Skarbowym. Stanowi to dla nas punkt wyjścia do analizy finansowej, określenia korzyści płynących z bieżącej strategii podatkowej i skonfrontowanie jej z innymi możliwościami, celem dobrania najbardziej korzystnych rozwiązań dla firm.

 

 

Z kim współpracujemy?

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, które działają już na rynku i zamierzają usprawnić swoją obsługę podatkową, jak i dla podmiotów, które dopiero mają zamiar wejść na rynek i zarejestrować działalność gospodarczą. W obydwu przypadkach celem naszej pomocy będzie dobranie rozwiązań, które przełożą się na korzyści finansowe i najbardziej dogodną formę rozliczeń podatkowych.

 

 

Nasz główny cel

 

Podstawowym założeniem firmy G&P jest uregulowanie obsługi podatkowej, usprawnienie i zapewnienie prawidłowego i zgodnego z prawem rozliczania z Urzędem Skarbowym. Jest to jednak tylko pierwszy krok, którego wykonanie warunkuje możliwość osiągnięcia celu nadrzędnego, jakim jest poprawienie wyniku finansowego firmy, z którą współpracujemy. Głównym założeniem jest bowiem optymalizacja podatkowa, oparta o zapisy prawa, a więc w pełni legalna. Jej zadaniem jest wyszukanie wszelkich możliwych dróg prowadzących do ulg.

Pracujemy jedynie w oparciu o legalne instrumenty prawa, które zezwalają na szukanie korzyści. Optymalizujemy podatki z zakresu VAT, od nieruchomości, a także inne. Proponujemy interpretacje podatkowe i strategie rozliczeń wraz ze wskazaniami do zmiany modelu prowadzenia biznesu, która przyczyni się do zredukowania niepotrzebnych kosztów. Nasze działanie skupia się zatem na przejęciu prawidłowo prowadzonych rozliczeń podatkowych oraz wdrażaniu strategii zwiększających wynik finansowy danej firmy.

 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:  fax 76 852 4012 |  tel  512 669 270